-->

23 вер. 2021 р.

Олімпійський тиждень 2021-2022 н.р.11 вересня по 10 жовтня 2021року стартує Олімпійський тиждень та Всеукраїнський Олімпійський урок. Заплановано ряд виховних заходів та спортивних змагань.Активно долучилися і дошкільний підрозділ .Вихователь І.М. Єпанчінцева та О. Шумило  провели з малечою спортивні розваги на тему: " Маленькі олімпійці".
Білаш Л. К. вихователь продовженого дня провела із здобувачами освіти початкових класів спортивні змагання. Захід пройшов цікаво,весело і спортивно. Перемогла дружба!!!


                     Вчитель фізичної культури К. Золотар провела спортивні змагання з 5-6 класами.
В рамках Олімпійського тижня активно долучилася і вчитель трудового навчання Т. М. Моздолевська,яка спільно зі старшокласниками виготовляла олімпійські медалі.


                            Здобувачі освіти 11 класу та вчитель інформатики
                  Ю. Александрова в рамках проведення Олімпійського тижня 
створили інформаційні пам*ятки про українських спортсменів, які стали переможцями на олімпіаді в Токіо 2020.Учнівське самоврядування спільно з педагогом-організатором Т. Вороною підготували виховний захід " Олімпійський рух:історія та сьогодення. Олімпійські ігри Токіо 2020". Здобувачі освіти ознайомились з різними видами спорту, символікою та гаслом олімпійських ігор та видатними українськими спортсменами як олімпійських так і параолімпійських ігор.На завершення заходу ведучі наголосили, що у кожного є своя олімпійська сходинка,своя олімпійська висота.І щоб досягти потрібно мати велике бажання, віру у свої сили і щоденно докладати зусиль для здійснення своєї мрії!!!!!!!!!!!!!!!   

 
                                                     

Немає коментарів:

Дописати коментар