-->

Безпека дітейІнформаційно-просвітницька робота серед учнів 8 класу ,а саме створення буклету направлена на формування моделі безпечної поведінки та позитивного ставлення до вимог безпеки учасників дорожнього руху .Поради  від першокласників про безпеку дорожнього руху!!!

Щоб розвинути увагу,пам*ять,мислення та вміння поводити себе в різних ситуаціях за допомогою казок, загадок дошкільний підрозділ Новопразького НВО провели для малечі заняття на тему: " Казка нас безпеці вчить".


Бібліотекар школи Т. Бойченко спільно зі своїми помічниками

" Веселим світлофором" провела інформаційну хвилинку з елементами гри для школярів 1 класу. Вихованці повторили правила дорожнього руху , ознайомила з кольорами світлофора та його значення на дорогах .

Здобувачі освіти 1 класу та класний керівник Ю. Небелиця провела бесіду і ознайомила своїх вихованців з місцями безпечного переходу проїжджої частини дороги, із дорожніми знаками, закріпила правила безпечної поведінки на вулицях.Здобувачі освіти 11 класу створили інформаційну пам*ятку на тему "Вивчаємо,знаємо,виконуємо!"Новий навчальний рік 2021-2022 розпочато !!! І традиційно з 13 вересня по 17 вересня 2021 року стартує Тиждень безпеки дорожнього руху " Вивчаємо,знаємо, виконуємо!". У рамках Тижня в закладі будуть проведені різноманітні заходи.  Здобувачі освіти 3- 4 класів спільно з класними керівниками К. Покотиленко(3 кл) та Т. Плужніковою (4 кл) написали диктанти, де закріпили і актуалізували знання учнів про дорожній рух і правила безпечної поведінки на залізниці.Щоб закріпити правила ,навички ізди на велосипеді здобувачі освіти 7 класу з класним керівником І. Гармаш провели цікаве заняття з елементами гри.Для узагальнення знань з правил дорожнього руху учні 2 класу розфарбовували розмальовки на тему"Беезпечний рух- твій вірний друг!"


Здобувачі освіти 11класу створили колаж на тему"Права та обов*зки пішохода".Класний керівник 2 класу К. Покотиленко зі своїми учнями створили власними руками аплікації " Безпечний рух- твій вірний друг!


Тиждень БЖ продовжується !!! Здобувачі освіти початкової ланки завітали на повчальну інформаційну хвилинку у шкільну бібліотеку. Бібліотекар школи Т. Бойченко для дітей підготувала виставку " Пішохід і дорога".З 17 травня по 21 травня 2021 року в навчальних закладах стартує Тиждень дорожнього руху " Дорога не для забав" з метою залучення дітей до вивчення та дотримання правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста,селища тощо.

Здобувачі освіти 1 класу спільно з класним керівником Л. Данилович провели повчальну гру " Впізнай знак",де учні блискуче показали свої вміння та навички у розпізнаванні дорожніх знаків.
Щоб закріпити і актуалізувати знання про дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулицях, здобувачі освіти 4 класу та класний керівник О. Поденежна написали диктант " Ти- пішохід".В рамках Тижня БЖ здобувачі освіти 9 класу та вчителем української мови і літератури Я. Угрімовою написали диктант " Особиста безпека на залізниці" з обговоренням та переглядом відеофільму " Правила безпеки при переході через залізничні колії".Зміст диктанту та перегляд фільму викликав шквал дискусій. Діти наводили приклади з власних життєвих ситуацій, обговорювали необдумані вчинки молоді та людей під час переходу залізничних колій,які мають трагічні наслідки для життя.
Завершальним етапом Дня ЦЗ була навчальна евакуація школи, за сигналами «УВАГА, ВСІМ!», де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.
Провели військово-спортивну естафету з елементами виконання нормативів, контрольних тестів  за програмою «Цивільний Захист»


Для учнів 10- 11 класів проведено тренінг «Практичні дії при наданні першої домедичної допомоги у НС»  медсестрою О.Філіпоненко.
Маючи    практичні знання з  надання першої долікарської допомоги дівчатка 10-11 класів проводили тренувальні заняття з учнями початкових класів.

Дякуємо учасникам та переможцям за активну участь у конкурсі!!!Здобувачі освіти взяли  участь у виставці стіннівок, малюнків,розмальовок,буклетів,інформаційних пам′яток,де були визначені переможці.

Учителі та вихователі дошкільного підрозділу  протягом дня провели відкриті уроки у цікавій та змістовній формі.  А також учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми, практично ознайомитися із засобами індивідуального захисту.
29  квітня 2021року  у закладі  відбувся День цивільного захисту

Розпочався День  цивільного захисту  із проведення загальношкільної лінійки.Група " Веселка" дошкільного підрозділу вирушаючи до садочку спостерігали природне явище- туман. До Тижня БЖ було проведено заняття з елементами гри на тему:"Стихійні лиха".На мить малеча стали репортерами,повторили правила поводження під час стихійного лиха, як блискавка,повінь, град. Заняття провела вихователь І. Єпанчінцева з юними рятівниками.

Здобувачі освіти 2 класу спільно з класним керівником К. Покотиленко відгадували загадки про стихійні лиха,

обговорювали , яку небезпеку вони становлять. Повторили правила поведінки під час грози та виконували інтерактивні завдання,щоб закріпити здобуті знання.Класний керівник 7 класу І. Гармаш провела з учнями бесіду "Землетрус. Правила поведінки та дії" і створили повчальний  плакат " Дії у надзвичайних ситуаціях".
Вихователь О. Шумило з групою провела заняття на тему: "Моя безпека вдома" з переглядом та обговоренням мультфільму і таким чином навчаючи дітей безпечним правилами поведінки вдома.
У групі " Веселка " дошкільного підрозділу до Тижня БЖ проведено бесіду "Небезпечний вогонь". Діти збагатили словниковий запас по темі пожежної безпеки; закріпили знання про небезпечні ситуації,причини виникнення пожежі і правила поведінки . Створили малюнок " Вогонь у лісі".Заняття провела вихователь Ю. Небелиця.

Класний керівник О. Поденежна ознайомила учнів 4 класу з правилами безпеки під час надзвичайних ситуацій природного характеру.З 26.04.2021-30.04.2021 року у Новопразькому НВО проходить Тиждень безпеки життєдіяльності та цивільного захисту на тему " Безпека дитини в небезпечних ситуаціях".

Завданням цього тижня є:

-поглибити знання здобувачів освіти з питань цивільного захисту й розуміння важливості збереження власного життя, вироблення в учнів умінь та навичок грамотно і чітко діяти в НС.

З метою виховання здорового покоління здобувачі освіти 4 класу з класним керівником О. Поденежною написали диктант "Що треба знати про грип",а учні 9 класу під керівництвом

Я. Угрімової написали диктант " Дивовижний апарат" та провели дискусію про небезпечність мобільного телефону на здоров*я людини.


Шановні батьки, учні дотримуйтесь правил поведінки під час весняних канікул та карантину !!!

У закладі проходив Тиждень протидії булінгу.Це дуже актуальна тема на яку повсякчас потрібно звертати особливу  увагу . Учням 3 класу   класний керівник Т. Плужнікова провела бесіду " Запобігання насильству серед дітей" з елементами тренінгу. Таким чином,вихованці  розвивали  толерантне  спілкування  відповідальної ,безпечної поведінки  та вміння  пошуку шляхів  виходу  зі складної ситуації. 
Кібербулінг   актуальна і новітня форма  агресії з використанням  інформаційно-комунікаційних  засобів: мобільних телефонів, електронної пошти, соціальних мереж тощо. Учні 11 класу ознайомились  з історією  та походження  терміну "кібербулінг",які найпоширеніші  типи кібербулінгу  та правила  -поради  подолання  кібербулінгу.


В рамках Тижня  протидії  булінгу  класний керівник  7 класу  І. Гармаш  провела з учнями тренінгове заняття " Стоп-Булінгу"З 25 по 29 січня  у новопразькому НВО проходив Тиждень  сприяння  здорового способу життя " Здоров*я дорожче за золото". Було проведено ряд цікавих та повчальних заходів.

7 клас писав твір- роздум " Чому людина має бути здоровою".Учні 6 класу  під керівництвом  класного керівника А. Гаркуші провели заняття " Правильна постава та її значення для школяра".11 клас створив інформаційний бюлетень "COYID -19".Учні 5 класу  спільно з вчителем математики розв*язували  задачі про здоров*я.
Конкурс малюнків ,розмальовок " Наші друзі -вітаміни".
Колаж " Скарбничка здоров*я" 2 клас
Учні та вчителі закладу взяли участь у Всеукраїнській акції " Тиждень права". Були проведені інформаційні  хвилинки,оформлені стенди,випущені стіннівки. Вчитель 
А. Гаркуша  провела з учнями 6 класу гру квест " Права дитини" та рольову гру 
" Моделювання судового процесу " зі старшокласниками.З нагоди Всесвітнього дня  боротьби зі СНІДом вчитель з основ здоров*я К. Покотиленко  провела   для старшокласників  захід "За майбутнє  без СНІДу". Учні декламували вірші, дивилися відеоматеріали  " Життя  на повну силу",презентації "Хронологія захворюваності на СНІД," Знамениті  люди,які  померли від СНІДу" та  створили інсценізацію про потрапляння вірусу в організм.

З 2-по 6 листопада стартує Тиждень пожежної безпеки "Іскру гаси до пожежі, вогонь не знає   межі!"        2020н.р. 
Проводиться  для того,щоб  діти знали,як поводитися в екстремальних ситуаціях,розрізняти поняття " безпека" і "небезпека". Учні 5 класу виготовили аплікацію на протипожежну тематику.

Відповідно до тематики Тижня   у навчальному закладі були проведені  ряд заходів: виставка малюнків ,плакатів: "Пожежу можна попередити",Лепбук "Пожежна безпека",конкурс  на кращу аплікацію, розмальовки ,диктанти, буклети  тощо. 
Протягом проведення тижня протипожежної безпеки
учні школи були активними учасниками усіх запланованих заходів.


В жовтні відзначався  Європейський день боротьби з торгівлею людьми,започаткований Європарламентом у 2007 році.  Щоб привернути увагу ,розповісти  про ризики,на які наражаються українці  було проведено виховну годину " Протидія торгілі людьми" з учнями 9 класу на чолі з класним керівником Ю. Александровою.

Тиждень  пожежної безпеки  "  Про вогонь  нам треба знати,з ним не можна жартувати".

 Вихованці Новопразького  НВО  цікаво та повчально  провели  Тиждень знань з  правил  безпеки. Учні   здійснили екскурсію до пожежної частини м. Олександрія. Малеча дитячого садка  та учні  
1 класу  вперше у своєму житті здійснили екскурсію до пожежної частини смт. Нова Прага та були в захваті від  червоних машин.
Виготовлення стінгазет та колажу учнями початкових та старших класів .


Виставка малюнків  на пожежну безпеку учнями 1-3 класів.


  
  
Перегляд документального фільму " Рятівники" з обговоренням.   

Виготовлення Лепбуку учнями 4 класу Вистава " Кицькин дім" учні  4 класу підготували   спільно з класним керівником Л. Данилович

 

Тиждень знань з безпеки діяльності  " Здоров*я дітей- здоров*я  нації"
Весела розминка " Рух і здоров*я


 Виготовлення стінгазет  та колажу 

Урок з основ здоров*я   " Молодь  за здоровий спосіб життя"                                                                                  
      До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом проведено урок  "Здоров*я дітей-здоров*я нації".Виготовлення Червоної стрічки 
 

Акція " Обираю життя +1" . Учні та вчителі ставили підписи на підтримку людей,які хворі на СНІД.

                                                                      


Тиждень дорожнього руху  2019 року.


Виготовлення дорожніх знаків учнями 3 класу.

 Подорож учнями 1 класу до країни Світлофорії.

Сюжетно-рольова гра "  Переведи малюка через дорогу".
Виховний захід учнів 4 класуТиждень БЖ в рамках ЦЗ. Об*єктове тренування. Спортивні змагання.

                                                                     
                                                                                 


              З 11-15 лютого  стартує Тиждень БЖ " Без здоров'я  немає щастя"
Виставка малюнків " Бути здоровим -це модно!"


Весела   розминка " Рух і здоров'я" з учнями 1 класу.Спортивні змагання "Спритні, кмітливі та грайливі"


Ще раз про шкідливість куріння!
До соціальних небезпек, які набули широкого поширення в суспільстві та несуть загрозу життю і здоров’ю людей, належить вплив на особистість через вживання психоактивних речовин (алкоголь, наркотики, куріння).

Мова статистики: Куріння – найбільш поширена звичка, яка руйнує здоров’я людини і впливає на її подальші успіхи.   Таким чином учні Новопразького НВО спільно з вчителем біології 

В. Пишною підготували для  вихованців школи цікавий та повчальний  виховний захід  «Як стають курцями» з елементами тренінгу, інсценізацій,рольових ігор.
Інсценізація  вірша  «Кроха син»

Марина Оганова сценка «Смерть через цигарку»
Рольова гра « Умій сказати, ні!»
Головна  мета  виховного заходу розвивати бажання не наживати погані звички,а якщо вони виникли,то позбутись.  І виховувати негативне відношення до нікотину, культуру поведінки, старанне і дбайливе ставлення до свого здоров’я потрібно з дитинства.

Немає коментарів:

Дописати коментар