-->

Безпека дітей
06 по 10 травня в навчальному закладі триває Тиждень безпеки життєдіяльності на тему «Правила для пішоходів шануватимуть люди- скрізь тоді порядок буде!». Учні 4 класу вчилися застосовувати дорожні знаки з метою попередження випадків дорожньо - транспортного травматизму та вміння орієнтуватися на вулицях за допомогою дорожніх знаків.
Тиждень дорожнього руху триває!!!Здобувачі освіти 6 класу переглянули відеофільм « Правила  велосипедистів», де ознайомилися у з різновидами велосипедів та їх призначенням, засвоїли поради щодо підготовки велосипеда до катання та догляду за ним, а також правила дорожнього руху для велосипедистів та культуру поведінки під час катання на велосипеді. Як підсумок  заходу виконали онлайн-ігри « Правила руху велосипедистів».

Бібліотекар  Бойченко Т. Ф. презентувала  для   учнів ліцею літературну виставку « Твій друг- безпечний рух». Учні 5 класу взяли участь у  турнірі знавців правил дорожнього руху « Безпека життя», який  був спрямований на формування в учнів активної життєвої позиції щодо захисту власного життя та безпеки

День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) цього року у світі відзначається 6 лютого 2024 року . Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів​. Учні 5 класу здійснили подорож до країни « Інтернет» разом з мультяшними героями та дізналися « Як з*явився інтернет_ А що як?» . Повторили правила безпеки в інтернеті і для узагальнення знань взяли участь у вікторині. На завершення заняття поринули у світ комп*ютерного мистецтва розфарбовували розмальовки.
Здобувачі освіти 6 класу долучилися до онлайн-гри "Безпека і етика в Інтернеті". Пропонуємо і Вам долучитися!!!До Дня безпечного Інтернету учні 4 класу створили аплікації-памʼятки про правила безпечного користування інтернетом.другокласники відзначили день "Безпечного користування Інтернетом". Поговорили про правила користування Інтернетом, що безпечно, а що ні, а також переглянули мультфільм "Корисні підказки. УВАГА! ІНТЕРНЕТ!!!"


З 29 січня по 2 лютого  2024 року традиційно стартує Тиждень БЖ на тему «Здоров'я це благо, дане нам природою ...». Основною метою «Тижня безпеки життєдіяльності» є  формування  у здобувачів освіти  свідомого ставлення до свого життя і здоров'я, опанування ними життєвих навичок безпечної поведінки в повсякденному житті та в разі виникнення надзвичайних ситуацій.  Щоб визначити обізнаність учнів з теми здоров¢я було проведено ряд  пізнавальних заходів. Учні 4 класу провели списування  на тему« Обережно:грип!,а здобувачі освіти 6 класу  долучилися до інтелектуальної гри- вікторини « Крок за кроком до здоров¢я». 

 В рамках Тижня  БЖ на виховній годині  "Мандрівка у країну Здоров'я" другокласники розглянули складники здоров'я, створили Асоціативний кущ зі словом здоров'я, та пограли у гру "Що потрібно робити, щоб бути здоровим"

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня  2023 року проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Акція проводиться з метою привернення уваги та підвищення рівня обізнаності з проблеми питань насильства у будь-яких його проявах, створення безпечного освітнього середовища у школі, запобігання вчинення дітьми злочинів та правопорушень. Тому в рамках акції пропонуємо батькам подивитися онлайн - консультацію на тему « Корисні поради» .


Щороку 1 грудня ми відзначаємо Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Головна мета цього дня - привернути увагу громадськості до проблеми ВІЛ/СНІДу та підвищити поінформованість людей. Саме тому зі здобувачами освіти 9 класу було проведено захід "Щоб захиститись - треба знати". Учні систематизували свої знання про симптоми, шляхи передачі та способи захисту від ВІЛ-інфекції. Вчилися відрізняти правду від фейків та критично мислити.


В рамках  акції «16 днів проти насильства» психологом  П'ятник А.С. із здобувачами освіти  6,7 класів було проведене  заняття . Під час бесіди та аналізу різних життєвих ситуацій учні висвітлили свої знання з питань попередження насилля в сім'ї та розширили обізнаність щодо того, хто  може надати захист у разі  домашнього насильства. До 3 грудня-Дня людей з обмеженими можливостями, діти мали можливість переглядати  відео, зокрема історію успіху Ніка Вуйчича, нагадати собі як ми повинні ставитися до людей з особливими потребами, а особливо в наш час.  Узагальнюючи отриманий теоретичний досвід, учнями був створений колаж "Ми змінимо світ від насильства".

 Батьки, діти  в рамках « 16 днів проти насильства»  долучилися до сімейного флешмобу « Сім¢я, де тебе люблять», адже  сім’я — це там, де ти любиш і віриш. Щиро дякуємо  шкільній родині   за участь у флешмобі.З  13 листопада по 17 листопада 2023 року  проходить Тиждень протипожежної безпеки. З учнями 6 класу проведений виховний захід з елементами гри,бесіди на тему «Будьте з вогнем  обережні,вивчіть правила  протипожежні. Здобувачі освіти  закріпили знання з питань пожежної безпеки,навчилися  формувати  навички  правильних  дій  при  пожежі,   швидко оцінювати  небезпечні  ситуації, приймати  оптимальне  рішення  щодо  їх  подолання. Відгадували загадки,вікторини та виконали руханку "Пожежники».
З  13 листопада  по 20  листопада  2023 року Стартує  ІІ етап Всеукраїнського ТИжня  дорожнього  руху. Для вихованців  1,2 класів провели урок- гру «Я маленький пішохід». Здійснили   повчальну екскурсію у кабінет безпеки, де  пригадали  правила переходу через дорогу на практиці використовуючи дорожні знаки, відгадували загадки, пограли в гру « Правильно – неправильно, виконали завдання від смайликів та відпочили під веселу руханку світлофора Моргайка.


16 листопада  2023 року учні 4 класу долучилися до інтерактивного онлайн- квесту до Тижня безпеки дорожнього руху. Пройшовши 7 етапів, діти пригадали правила безпечної поведінки на дорозі, дорожні знаки, змогли проявити творчість та кмітливість. На кінець квесту визначилися команда переможців та команда учасників . Дякую дітям за прагнення до знань!!!

ІІ етап Всеукраїнського Тижня дорожнього руху🚦

Учні 3 класу пригадали правила безпеки на маршруті дім-школа-дім.

За допомогою дидактичних ігор повторили види дорожніх знаків та їх призначення.  У Новопразькому ліцеї №2  з 16 жовтня по 20 жовтня 2023року   проходить Тиждень   протидії  булінгу». В перший день Тижня проведена профілактична загальношкільна акція "Синя стрічка - проти насильства», де активно долучилися вчителі,здобувачі освіти. Вона проводиться з метою попередження проявів жорстокості та насилля серед учнівської молоді. Відомо, що синя стрічка символізує синці на дитячому тілі, та водночас синій колір служить постійним нагадуванням про те, що необхідно боротися з насильством. Адже у сучасному світі поруч із добром та радістю вистачає місця для жорстокості та насильства. Змінити наш світ і зробити його добрим лише за один день не вдасться нікому, але можна принаймні спробувати зменшити кількість зла.


В рамках Тижня протидії булінгу психолог  А. П¢ятник провела з учнями

 6, 7 класів тренінг «Зупинимо булінг разом». Здобувачі освіти ознайомились з поняттям та видами булінгу. За допомогою вправи « Я- висловлювання» здобули вміння безконфліктно висловити власну думку. Наприкінці заходу  учасники отримали  роздаткові та методичні  матеріали для  практичного втілення  отриманих знань.


Учням закладу 6,7класів було запропоновано пройти  вхідне анкетування на тему «Я та булінг»,спрямоване на виявлення обізнаності здобувачів освіти , щодо проблеми шкільного насильства, та чи стикалися учні з булінгом.
З 16 по 20  жовтня 2023 року  у закладі  проходив  Тиждень протидії булінгу. Протягом  цих  днів  відбулися цікаві події. Як підсумок Тижня проведених заходів ,учні початкових класів створили  дерево Дружби, долучалися до квесту «Зупинимо булінг разом», виконували практичні заняття «Я,ти,вінвона,вправи «Моя зірка , « Скріпка»( за казкою про Скріпку), 

«4 кроки  до вибачення» та проводили інтерактивні заняття « Стоп булінг».

Старшокласники провели  круглий  стіл з елементами тренінгу «Конфлікт. Стилі поведінки під час конфлікту», міні- тренінг «Профілактика булінгу в учнівському середовищі».Заходи змістовні та повчальні.

 2023р  Жовтень 

В рамках акції « Рейд-урок та превентивного виховання  були запрошені  до закладу  працівники  ювенальної превенції Олександрійського  відділу поліції, поліція Новопразької ОТГ спільно зі службою  у справах  дітей вихователем з безпеки Кохановою І. В.  Із здобувачами освіти, батьками було проведено низку бесід  про негативний вплив на здоров’я  дитини,   алкоголю, наркотиків, куріння. Проведена індивідуальна робота з дітьми, схильними до девіантної поведінки, співпрацювали з соціальними партнерами(батьками), причетними до виховання підлітків з девіантною поведінкою та провели  просвітницьку роботу щодо запобігання правопорушень.


З 11 вересня по 15 вересня 2023 року традиційно стартує Тиждень  безпеки дорожнього руху на тему «Правила  дорожні корисні для кожного!».  То ж  цією метою здобувачам освіти початкових  класів  спільно з батьками пропонуємо долучитися до музичної руханки «Колеса в автобуса рухаються», виховуючи  навички виконання основних правил поведінки, які використовуються на вулиці, дорозі з метою попередження дитячого дорожньо-транспортного  травматизму та розвивати творчі здібності учнів.Різноманітною за змістом і формою була проведена профілактична робота з питань попередження дорожньо-транспортного травматизму з учнями 10 класу. Спільно з вчителем інформатики Александровою Ю. М.  створили буклети , пам’ятки на тему: « Правила дорожні – корисні для кожного!». 


У школі проходить Тиждень БЖ. Ми  Здобувачі освіти 1 класу  відгадували загадки, ознайомилися з  правилами  переходу проїжджої частини і виготовили такі  чудові світлофорчики.


Учні 2 класу активно долучилися до бесіди БЖ "Безпечна дорога до школи". Вивчили різновид дорожніх знаків. Згадали правила поводження на дорозі. Та пограли у гру "Світлофор".
Учні 4 класу в межах Тижня БЖ на тему «Правила дорожні корисні для кожного» переглянули повчальний фільм «Безпечна дорога до школи й додому», пригадали дорожні знаки та весело порухалися під тематичну руханку. Вчимося дбати про свою безпеку!!!

Тиждень БЖ  продовжується!!!  Здобувачі освіти 3 класу закріпили знання з правил дорожнього руху  розмальовуючи повчальну розмальовку. 


З 22 травня по 26 травня 2023 року традиційно в Україні стартує Тиждень  знань Правил дорожнього руху на тему: « Їдеш тихо - обминаєш лихо» . Тому , пропонуємо батькам, дітям  для перегляду інформацію про те, як і яким правилам необхідно знайомити дитину.  Адже  виховання починається з сім*ї.В межах Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему "Їдеш тихо - обминаєш лихо" здобувачі освіти 8 класу взяли участь у виховній годині "Увага на дорозі - життя у безпеці
З 10 квітня по 14 квітня 2023 року в усіх закладах України стартує Тиждень знань з безпеки цивільного захисту на тему « Помічай, упізнавай, поводься безпечно!». Здобувачі освіти 6 класу долучилися до онлайн-вікторини . Головне завдання проведення вікторини – озброїтися знаннями, необхідними на випадок аварії, катастрофи, стихійного лиха, а також при нападі повітряного противника. Кожен школяр повинен уміти захистити себе і товаришів, які опинилися в екстремальних умовах. Перевірте свої знання і Ви!!!


В рамках Тижня ЦЗ пропонуємо перегляд відеоролика «Як  захистити себе від коронавірусу»,   корисні поради для дітей, адже хвороба нікуди не зникла і потрібно  пам’ятати елементарні  правила  гігієни.


11 квітня в рамках тижня ЦЗ здобувачі освіти 1 класу виконали руханку з псом ПатрономВ рамках проведення Тижня БЖ на тему: "Помічай, упізнавай, поводься безпечно" здобувачі освіти 8 класу взяли участь у виховній годині "Надзвичайні ситуації" та виконали вправу - пазл.В межах Тижня БЖ учні 3 класу виконали пізнавальне завдання щодо безпеки життєдіяльності.Адже вміння застосовувати свої знання береже наше життя та здоров'я.


Під час Тижня ЦЗ у 2 класі проведено бесіди з безпеки життєдіяльності та цивільного захисту.

Учні повторили правила безпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях, а переглянувши навчальні відео - дізналися, як відрізняти вибухонебезпечні предмети, де вони можуть приховуватися, які знаки попереджають про них.

Також підготували онлайн - виставку малюнків "Дії населення та захист людини у НС".


7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Це буде вже 20 День безпечного Інтернету.

З метою формування ключових компетентностей безпечної поведінки в Інтернеті здобувачів освіти Новопразького ліцею №2, протягом дня було проведено наступні активності:

• Кросенс «Види шахрайства в Інтернеті»

• Вправа «Права людини онлайн існують?(КОМПЕТЕНТНІСТЬ „ПОВАГА ДО ПРАВ ЛЮДИНИ ОНЛАЙН“),

• Вправа «Моя думка важлива (КОМПЕТЕНТНІСТЬ „УЧАСТЬ ОНЛАЙН“),

• Вправа «Цифрова дієта» (Компетентність „Збереження здоров’я під час роботи з цифровими пристроями“,

• Вікторина «Правила спілкування в соцмережах».
Ми живемо в часи, коли неможливо і дня уявити без інтернету. Ми шукаємо інформацію, спілкуємося, навчаємося, розважаємося з його допомогою. Тому надзвичайно важливо вміти робити це безпечно. Сьогодні в усьому світі відзначають День безпечного інтернету, який проходить під гаслом "Разом для найкращого інтернету". Здобувачі освіти 4 класу вирішили перевірити свої знання і вміння з цієї теми, тому долучилися до тесту "Кіберсвіт під контролем - 2023". Учні показали чудові результати і отримали сертифікати за участь.


Якщо раніше треба було говорити з дітьми про їх безпеку поза домом, то сьогодні потрібно застерігати їх від негараздів під час перебування в інтернеті. ☝️

На ранковій зустрічі здобувачі освіти 2 класу обмінювалися думками про користь від інтернету та про онлайн небезпеку.📱

Під час тестування "Кіберсвіт під контролем" та під час онлайн-гри "Що можна робити в інтернеті?" учні засвоїли правила безпечної поведінки в просторах інтернету.🧑‍💻З 30.01 по 03.02.2023р  проводиться тиждень безпеки життєдіяльності «Журба здоров’я відбирає, а радісна думка – прибавляє!»

Здобувачі освіти 8 класу нашого закладу взяли участь у бесіді «Здорові звички – здоровий спосіб життя» та на завершення зробили висновок, що відмова від шкідливих звичок – важливий пункт на шляху до здорового способу життя. Адже в наш час здоровий спосіб життя – це популярний тренд сучасного світу.


Здавна велося, що шлях до нового завжди проходив через осмислення пройденого, пережитого, випробуваного часом. Сучасна людина, закладаючи фундаменти здорового способу життя, звертається до набутого її предками. Традиції та звичаї українського народу пропагують усі компоненти здорового способу життя, що засвідчує високу культуру, волю, силу духу наших батьків і прадідів🇺🇦 .

Тому, в рамках тижня БЖ, здобувачі освіти 6 класу під час інтерактивної гри-подорожі "Здоровий спосіб життя в українських традиціях і звичаях" поглиблювали свої знання про традиційні свята, звичаї, обряди, народні ігри та забави українців, які сприяють зміцненню фізичного та духовного здоров’я 🏋


В рамках тижня безпеки життєдіяльності «Журба здоров’я відбирає, а радісна думка – прибавляє!» 2023р

Здобувачі освіти 1 класу здійснили віртуальну мандрівку до Країни Здоров'я і дізналися як доглядати за собою, щоб бути здоровим.В межах тижня БЖ «Журба здоров’я відбирає, а радісна думка – прибавляє!»2023р здобувачі освіти 2 класу говорили про здоров'я, здоровий спосіб життя, його складові.

Розглянули "Вітамінну абетку", звернули увагу на корисну🍏 та шкідливу🍔 їжу, а під час виконання інтерактивних вправ обирали собі продукти і страви для корисного сніданку. 🥗

На завершення діти намалювали "Квітку здоров'я" де вказали, що вони роблять для того, аби бути здоровими.☝️

Разом ми дійшли висновку, що наше здоров'я - у наших руках!😉
До Всеукраїнської  кампанії " 16 днів проти насилля " класний керівник 7 класу  Золотар  К. О. провела для учнів  годину спілкування  " Нескорені".
#16_днів_проти_насилля

10 грудня у світі відзначають Міжнародний день прав людини, який було засновано 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН, знаменуючи річницю ухвалення Асамблеєю Загальної декларації прав людини в 1948 році.

Засновники Міжнародного дня прав людини висловлювалися за розширення прав людини, активну пропаганду ідей рівноправності, соціальної відповідальності та взаємодопомоги. Діти нашого закладу долучилися до відзначення дня прав людини: взяли участь у квесті "Знай свої права і виконуй свої обов'язки" та підготували відео


#STOP_SEXTING
У нашому суспільстві не заведено говорити про сексуальне насильство над дітьми (яке зараз набуває нові форми та поширюється в онлайн). Батьки вважають що з їхньою дитиною це ніколи не станеться. Це призводить до неуважності батьків та недовіри. Дітям не вірять навіть в тих рідкісних випадках, коли ті наважуються розповісти свою жахливу правду. А наважитися важко – злочинці діють двома шляхами: чи будують дуже гарні стосунки з дитиною (подарунки, час, увага), чи залякують. У будь-якому випадку це стримує дитину від розповіді.
Тема насильства, як у світі дітей, так і у світі дорослих, на жаль, лишається достатньо табуйованою попри значні зрушення. Згадаймо, челендж у соцмережах, який у 2017 році підтримали жінки, що стали жертвами харасменту. Це стало першою масштабною акцією, коли постраждалі відважилися відкрито говорити про свій травматичний досвід. Вони відчули, що мають голос, навіть більше  їх чують. А отже і голоси дітей, які постраждали від сексуального насильства, теж мають звучати.

Насильство над дітьми є загальносвітовою проблемою, і Україна не є виключенням. Сексуальна експлуатація та сексуальне насильство вважаються одними із найгірших форм насильства стосовно дітей.
В рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насилля" здобувачі освіти 10 класу разом із вчителем біології Бережним О. О. провели тематичний колоквіум «Проблема сексуального насильства над дітьми. Механізми захисту дітей від сексуального насильства», під час якого було обговорено що саме можна вважати сексуальним насиллям, які його форми переважають в сучасному суспільстві, як йому запобігти, як це регулюється на державному рівні, та як допомогти тим людям, котрі стали жертвами цього виду насильства. Окремо обговорено сексуальне насильство як військовий злочин.
Наприкінці було зроблено висновок про те, що дуже важливо, щоб з дитиною завжди була поруч людина, якій вона довіряє та відчуває любов і підтримку. Такою людиною можуть бути батьки чи інші рідні, вчитель, керівник спортивної студії чи наприклад наставник (якщо дитина в інтернаті). Це значно зменшує ризик потрапляння дитини у пастку насильства та збільшує її шанси на порятунок.
Щорічно 1 грудня ми відзначаємо Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У цей день ми вкотре піднімаємо таку болючу, але необхідну тему. Це захворювання набуло масштабів всесвітньої пандемії, щороку забирає тисячі життів, а ми досі про нього так мало знаємо. Необізнаність населення з цієї теми часто призводить до необдуманих вчинків, а також до того, що ВІЛ- позитивні люди зазнають принижень і дискримінації у суспільстві. Тому надзвичайно важливо не замовчувати цю проблему.
Здобувачі освіти10 класу на виховній годині "Подумай про майбутнє - обери життя" вкотре пригадали шляхи поширення ВІЛ, способи захисту від вірусу та обставини, за яких передача вірусу не відбувається. Діти обговорювали проблемні ситуації, виконували інтерактивні завдання, аналізували статистичні дані. Надзвичайно важливо, що учні розуміють, що ВІЛ-інфіковані люди безпечні для оточуючих і заслуговують на підтримку, а не приниження та осуд. Саме з толерантних дітей розпочинається толерантне суспільство.Здобувачі  освіти 8 класу нашого закладу долучилися до виховної години "Паління чи здоров'я - обирайте самі". Метою виховної години було максимально наблизити молодь – тих, хто вже курить, або тих, хто тільки хоче приєднатися до рядів курців, до твердого усвідомлення, що сьогодні вже не модно мати шкідливі звички, адже це у жодному разі не підвищує статус в очах оточуючих, більшість із яких уже давно зрозуміли, що паління – це перш за все, шкода здоров’ю, без якого не можливо повноцінне та наповнене радістю життя.

Дітям розповіли про згубний вплив тютюну на організм людини, разом із здобувачами освіти визначили, чому підлітки починають палити, які фактори підштовхують їх до цього, переглянули презентацію про шкоду паління та виконали вправи на платформі learningapps.
З 21 листопада по 25 листопада 2022 рку по всій країні стартує Тиждень знань Правил пожежної безпеки " Вогонь- біда, вода- біда, а без вогню і води ще більше біди!"  Здобувачі освіти 8 класу нашого закладу взяли участь у грі-квесті "Будь обережним з вогнем"

Під час онлайн - гри "Що робити, щоб не сталось пожежі" учні 2 класу повторили правила пожежної безпеки та з'ясували, які предмети необхідні для гасіння пожежі, а які можуть її викликати.🧯

Небезпека підстерігає нас на кожному кроці. Але вміння правильно діяти в надзвичайних ситуаціях рятує життя і зберігає здоров'я. Тому учні 4 класу взяли активну участь у виховних заходах, проведених в рамках тижня БЖ "Вогонь - біда, вода - біда, а без вогню і води ще більше біди". Здобувачі освіти повторили правила протипожежної безпеки, повправлялися у розв'язуванні проблемних ситуацій та пограли в інтерактивні ігри.Тиждень безпеки дорожнього   руху "Їдеш у путь- обережним  будь" 19 по 23 вересня 2022року.   

Цікаво та пізнавально почався тиждень БЖ з правил дорожнього руху для здобувачів освіти 6 класу, які разом із класним керівником Бережним О. О. в рамках онлайн-квесту "Моя дорога до школи" виконали ряд завдань, направлених на знання дітьми основних правил поведінки на дорозі. Працюючи в колективі, діти змогли знайти рішення багатьох життєвих ситуацій, які могли (або можуть) трапитись на дорозі з кожним, дискутували, знаходячи правильне рішення, і врешті-решт пройшли квест на відмінно.

Тому, можна впевнено сказати, що здобувачі освіти 6 класу є справжніми знавцями правил дорожнього руху. В межах Тижня БЖ учні 3 класу переглянули віртуальний урок від патрульної поліції: пригадали основні групи дорожніх знаків та правила поводження на дорозі. Взяли участь у вікторині "Я- учасник дорожнього руху", вчилися уникати небезпеки на дорозі.
19 – 23 вересня 2022 року  стартував  Тиждень безпеки дорожнього руху :

« Їдеш у путь- обережним будь!».

Класні керівники провели із здобувачами освіти  ряд цікавих  тематичних онлайн-заходів. Велика подяка учнівському самоврядуванні у підготовці повчального відео про правила дорожнього руху. Вся робота впродовж Тижня БЖ була спрямована на підвищення поінформованості учасників освітнього процесу про негативні наслідки дорожньо- транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму.

          

Пам'ятка безпечної поведінки під час літніх канікул!!!

До уваги учнів та батьків! Закликаємо Вас завжди пам'ятати елементарні правила безпеки, щоб літній відпочинок не був зіпсований

дотримуйтеся правил безпечної поведінки під час літніх канікул

Шановні  здобувачі  освіти та батьки!

     Ось і розпочинаються літні канікули. Пам'ятайте, що літні канікули - це можливість  набратися свіжих сил, оздоровитися, закріпити набуті знання і використовувати їх у домашніх умовах. Звертаємо увагу на організацію відпочинку Вашої дитини  під час канікул. Приділяйте, будь ласка, більше уваги своїй дитині. Залучайте до виконання домашніх обов’язків. Тримайте під контролем проведення дозвілля сина (доньки) за межами дому у вечірній час.

     Як завжди, кожен з нас проведе канікули по-різному. Подорожі, екскурсії, море, гори, походи, багато друзів - все це чекає на вас влітку. Бажаємо усім гарного відпочинку, яскравих вражень, незабутніх зустрічей, захоплюючих мандрівок!

      Але також закликаємо Вас завжди пам`ятати елементарні правила безпеки, щоб літній відпочинок не був зіпсований:

- Гуляти й гратися можна в місцях, які призначені для цього.

- Небезпечними для ігор можуть бути сходи, підвали, горища, будівельні майданчики, ліфти.

- Під час ігор у небезпечних місцях можна одержати травми й каліцтва різного ступеня тяжкості.

- Під час ігор не варто демонструвати свою хоробрість одноліткам, стрибаючи з великої висоти, пірнаючи з крутих схилів на велику глибину, здираючись якнайвище на дерева.

- Під час літнього відпочинку слід поводитися так, щоб не мати дорікань із боку дорослих.

- Під час канікул слід, як і раніше, дотримуватися правил техніки пожежної безпеки.

- Не можна брати в руки незнайомі предмети, кидати їх у вогонь, гратися ними. Найкраще повідомити про місце їхнього знаходження дорослим.

- Під час відпочинку на узбережжі слід обов'язково дотримуватися правил поведінки на воді й поблизу неї.

- Одяг та взуття для відпочинку слід вибирати згідно із сезоном.

- Після контакту зі свійськими тваринами слід добре вимити руки з милом.

 

Правила поведінки у зв’язку з епідемією 
коронавірусної інфекції (COVID -19):

1. Не слід ходити в гості та відвідувати громадські місця.
2. Частіше перебувай на свіжому повітрі.
3. Уникайте переохолодження, обмежуйте своє перебування на холоді.
4. Частіше провітрюй кімнату.
5. Частіше мий руки з милом, дотримуватись правил особистої гігієни.
6. Дбайте про повноцінне харчування, збагачуйте організм вітамінами та калоріями. Щоденно їж свіжі овочі (часник, цибулю) й фрукти — вітаміни посилюють захисні сили організму.
7. Під час епідемії грипу носи захисну маску.
8. Користуйся особистим посудом і рушником, якщо вдома хтось хворий на грип.

 

Пам`ятка з техніки безпеки на літніх канікулах

 1. Правила дорожнього руху

•  Ходити тільки по правій стороні тротуару;

•  дорогу переходити не поспiшаючи;

• не можна переходити дорогу навскіс;

•  переходячи дорогу слiд подивитися налiво, дiйшовши до середини  зупинитися i подивитися направо;

•  якщо не встигли перейти вулицю i рух транспорту почався, слiд  зупинитися на серединi вулицi i зачекати, поки рух припиниться;

•  якщо немає тротуарiв, слiд триматися лiвого боку дороги, тобто йти  назустріч транспорту, що рухається.

 

 2. Правила електробезпеки

•  Під час вимикання електроприладiв забороняється витягувати вилку з  розетки за шнур;

•  категорично забороняється користуватися електроприладами, в яких знайдено несправнiсть;

•  не торкатися мокрими руками електроприладiв, якi знаходяться під  напругою;

Пам’ятайте: зовнiшнiми ознаками несправностi електропроводки або приладiв є специфiчний запах пiдгораючої iзоляції, з’явлення іскри, перегрівання штепсельних розеток i вилок.

 3. Вибухонебезпечні предмети

• До виявлених вибухонебезпечних предметiв нi в якому разi не можна торкатись, перекладати, розряджати, зберiгати;

• забороняється використовувати снаряди для розведення вогню;

• не можна збирати, здавати снаряди в металобрухт;

• виявивши вибухонебезпечнi предмети, необхiдно термiново повiдомити мiлiцiю, школу, вiйськкомат.

 4. Правила протипожежної безпеки

• Дотримуйтесь правил протипожежної безпеки в спекотну погоду;

• гра з вогнем — одна з причин пожежi;

• дотримуйтесь правил протипожежної безпеки під час відпочинку на природі.

 5. Правила поведiнки на водi

• Купатися можна тiльки в сонячну безвiтряну погоду при температурі повiтря не нижче 20—250 С i води — не менш нiж 18—200С;

• купатися дозволяється тiльки в спецiально вiдведених мiсцях;

• забороняється заходити у воду глибше, нiж по пояс, людинi, яка не вмiє плавати;

• не запливайте за знаки огорожi акваторiї пляжу;

• грубi iгри та пустощi у водi небезпечнi для життя;

• не забруднюйте воду та берег;

• не подавайте хибних сигналiв тривоги;

• не користуйтесь надувними матрацами, катерами та iншими предметами, якi не призначенi для плавання.

  6. Правила культури поведінки (правила в громадських місцях)

• Завжди прагнiть бути культурною людиною;

• поступайтеся мiсцем людям похилого вiку;

• поважайте старших, не будь грубим;

• не гуляйте пiзнiше 21 години;

• не сидiть цiлодобово бiля телевiзора, комп’ютера;

• бiльше читайте художньої лiтератури.

 7. Категорично забороняється

• Ходити на територiї новобудов;

• купатися без догляду дорослих;

• розводити вогнище в лiсi, поблизу лiнiй електропередач;

• iздити на велосипедi, роликах, скейтах  на тiй частинi дороги, де рухається транспорт.

  8. Суворо дотримуйтесь правил:

• дорожнього руху;

• користування газовими, електричними приладами;

• поведiнки дiтей на водi;

• протипожежної безпеки.

 

Гарних та безпечних вам канікул!Учні Новопразького НВО долучилися до Всеукраїнського конкурсу "Безпечний Інтернет " 2022р
. За це вони отримали дипломи різних ступенів та сертифікати за участь.


24 по 28 січня 2022 року стартує Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності " Здоров*я - запорука успіху". В рамках тижня здобувачі освіти 3 класу спільно з класним керівником К. Покотиленко написали диктант на тему: "Особиста гігієна - запорука здоров*я".
 


Тиждень БЖ " Здоров*я -запорука успіху" продовжується !!!Щоб навчити дитину з раннього віку розумно ставитися до свого здоров’я, гартувати свій організм, раціонально харчуватися навчають вихователі у дошкільному підрозділу Новопразького НВО проводячи бесіду з малечою "Що корисне для здоров*я?".
Щоб росли ми вмілими,

Сильними, сміливими,

Покажемо, які ми вправні,

Дружно виконаємо вправи.

Щоб навчити школярів дотримуватися правил профілактики туберкульозу та прагнення ведення здорового способу життя учні 4 класу писали диктант " Туберкульоз- заразна хвороба".

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10грудняпроводиться Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства” , яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. З метою інформаційно-просвітницької та профілактичної роботи щодо

запобігання насильству та експлуатації дітей в цифровому просторі, вихователь О. Шумило дошкільного підрозділу провела з вихованцями " Моя перша подорож ,безпечним онлайн -простором", а здобувачі освіти 4 класу спільно з класним керівником Т. Плужніковою «Не ведусь: ми – герої безпеки в Інтернеті».


рамках проведення заходів до Міжнародної акції "#16_днів_проти_насильства" у 1 класі проведено урок "Моя суперсила - безпека в інтернеті" за мотивами казки "Хаппі та її суперсила".

Прослухавши аудіоказку діти дізналися про основні правила онлайн-поведінки, а виконавши вправу "Правда чи неправда" - закріпили правила безпечного користування інтернетом.

Наприкінці уроку учні розфарбували розмальовки про безпечний інтернет.

Класний керівник К. Золотар для учнів 6 класу провела

повчальну бесіду Не ведусь". Діти обговорили правила безпеки спілкуваннся в інтернеті. Захід пройшов в рамках Веукраїнської акції " 16 днів проти насильства".
В рамках Всеукраїнської "16 днів проти насильства" для здобувачів освіти 5 та 7 класів було проведено тематичний виховний захід "Нескорені" приурочений до Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями. Завдяки цьому заходу учні ознайомились із життєвими шляхами відомих людей, які мали певні фізичні обмеження, розв'язували тематичні життєві задачі, написали мотиваційні листи. Але найголовніше те, що було зроблено висновок, що таким людям необхідна наша підтримка, адже вона надає їм крила.

грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

 Сьогодні, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом в нашій школі пройшла  акція в підтримку людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом «Червону стрічку носять небайдужі». Для учнів вчитель з основ здоров′я К. Покотиленко провела заняття   «Що ти знаєш про ВІЛ/СНІД?».

 Сподіваємось, що проведення подібних заходів допоможе  здобувачам освіти  захистити самих себе, адже найкращий захист – це поінформованість.
Для покращення просвітницько- профілактичних занять до навчального закладу Новопразького НВО були запрошені працівники поліції селищної громади для роботи із здобувачами освіти 4-11 класів на формування у них правослухняної поведінки , запобігання конфліктів і правопорушень. Маємо надію, що учні зроблять висновки в кращу сторону!!!
Увага !!! Стартує Тиждень БЖ "Добрий і злий сірничок"2021 н. р.                                               В межах Тижня з пожежної безпеки учні 1 та 2 класів Новопразького НВО відвідали пожежну частину в м. Олександрія. Дякуємо рятувальникам, які провели для учнів повчальну та захоплюючу екскурсію Тиждень пожежної безпеки  продовжується і здобувачі освіти

3 класу спільно з класним керівником К. Покотиленко створили Лепбук " Добрий і злий сірничок", який містить в собі загадки,віршики,картинки та повчальну інформацію як діяти у разі виникнення пожежі.
Класний керівник 5 класу Бережний О. О. для своїх вихованців провів вікторину "Вогонь друг чи ворог?" застосовуючи різні інтерактивні форми роботи,що робить заняття більш цікавим і пізнавальним.
Змістовну,цікаву та повчальну екскурсію провели для здобувачів освіти Новопразького НВО працівники пожежної частини м. Олександрія. Діти ознайомились з небезпечною і водночас відважною професією пожежника і зрозуміли,що бути пожежником це не тільки круто іздити на великій машині, а робити добрий і сміливий вчинок - рятувати людей.


Здобувачі освіти 4 класу спільно з класним керівником

Т. О.Плужніковою ,щоб узагальнити знання про причини виникнення пожеж,іхні наслідки та небезпеку писали диктант

" Пустотливий хлопчик"
Дошкільний підрозділ Новопразького НВО активно долучилися до проведення Тижня БЖ. Вихователі старшої і молодшої групи провели заняття "Як уникнути пожежу", де діти ознайомились із правилами поведінки з сірниками та електроприладами,створили аплікацію пожежної машини.

 Тиждень БЖ " Добрий і злий сірничок" продовжується!!!
Здобувачі освіти 5 класу в рамках Тижня  на уроці інформатики створювали малюнок за допомогою геометричних фігур.Згідно плану Тижня протидії булінгу у 1 класі проведено інтерактивне заняття "Наші долоньки проти насильства"!

Сподіваємося, що сучасне покоління зможе своєю небайдужістю розірвати коло жорстокості та змінити світ на краще!
Класні керівники І. Гармаш та А. Гаркуша  для здобувачів освіти7- 8 класів провели інтерактивне заняття " Ми проти насильства"," Стоп- булінгу".Учні були ознайомлені з поняттям "булінг","види булінгу., правилами дитячого колективу для уникнення булінгу та рекомендації "Куди\до кого звернутися за допомогою в ситуації булінгу?".

Здобувачі закладу створили інформаційний плакат " Зупинимо булінг разом!!!" Класний керівник 10 класу Ю. Александрова виховуючи толерантність до ставлення людей з учнями створили плакат

" Ми різні,але ми рівні".

З метою інформування учнів про булінг (цькування) та формування нетерпимості до такого явища класні керівники Плужнікова Т.О.та Покотиленко К.О. провели години спілкування з учнями в межах Тижня протидії булінгу.

Інформаційно-просвітницька робота серед учнів 8 класу ,а саме створення буклету направлена на формування моделі безпечної поведінки та позитивного ставлення до вимог безпеки учасників дорожнього руху .Поради  від першокласників про безпеку дорожнього руху!!!

Щоб розвинути увагу,пам*ять,мислення та вміння поводити себе в різних ситуаціях за допомогою казок, загадок дошкільний підрозділ Новопразького НВО провели для малечі заняття на тему: " Казка нас безпеці вчить".


Бібліотекар школи Т. Бойченко спільно зі своїми помічниками

" Веселим світлофором" провела інформаційну хвилинку з елементами гри для школярів 1 класу. Вихованці повторили правила дорожнього руху , ознайомила з кольорами світлофора та його значення на дорогах .

Здобувачі освіти 1 класу та класний керівник Ю. Небелиця провела бесіду і ознайомила своїх вихованців з місцями безпечного переходу проїжджої частини дороги, із дорожніми знаками, закріпила правила безпечної поведінки на вулицях.Здобувачі освіти 11 класу створили інформаційну пам*ятку на тему "Вивчаємо,знаємо,виконуємо!"Новий навчальний рік 2021-2022 розпочато !!! І традиційно з 13 вересня по 17 вересня 2021 року стартує Тиждень безпеки дорожнього руху " Вивчаємо,знаємо, виконуємо!". У рамках Тижня в закладі будуть проведені різноманітні заходи.  Здобувачі освіти 3- 4 класів спільно з класними керівниками К. Покотиленко(3 кл) та Т. Плужніковою (4 кл) написали диктанти, де закріпили і актуалізували знання учнів про дорожній рух і правила безпечної поведінки на залізниці.Щоб закріпити правила ,навички ізди на велосипеді здобувачі освіти 7 класу з класним керівником І. Гармаш провели цікаве заняття з елементами гри.Для узагальнення знань з правил дорожнього руху учні 2 класу розфарбовували розмальовки на тему"Беезпечний рух- твій вірний друг!"


Здобувачі освіти 11класу створили колаж на тему"Права та обов*зки пішохода".Класний керівник 2 класу К. Покотиленко зі своїми учнями створили власними руками аплікації " Безпечний рух- твій вірний друг!


Тиждень БЖ продовжується !!! Здобувачі освіти початкової ланки завітали на повчальну інформаційну хвилинку у шкільну бібліотеку. Бібліотекар школи Т. Бойченко для дітей підготувала виставку " Пішохід і дорога".З 17 травня по 21 травня 2021 року в навчальних закладах стартує Тиждень дорожнього руху " Дорога не для забав" з метою залучення дітей до вивчення та дотримання правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста,селища тощо.

Здобувачі освіти 1 класу спільно з класним керівником Л. Данилович провели повчальну гру " Впізнай знак",де учні блискуче показали свої вміння та навички у розпізнаванні дорожніх знаків.
Щоб закріпити і актуалізувати знання про дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулицях, здобувачі освіти 4 класу та класний керівник О. Поденежна написали диктант " Ти- пішохід".В рамках Тижня БЖ здобувачі освіти 9 класу та вчителем української мови і літератури Я. Угрімовою написали диктант " Особиста безпека на залізниці" з обговоренням та переглядом відеофільму " Правила безпеки при переході через залізничні колії".Зміст диктанту та перегляд фільму викликав шквал дискусій. Діти наводили приклади з власних життєвих ситуацій, обговорювали необдумані вчинки молоді та людей під час переходу залізничних колій,які мають трагічні наслідки для життя.
Завершальним етапом Дня ЦЗ була навчальна евакуація школи, за сигналами «УВАГА, ВСІМ!», де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.
Провели військово-спортивну естафету з елементами виконання нормативів, контрольних тестів  за програмою «Цивільний Захист»


Для учнів 10- 11 класів проведено тренінг «Практичні дії при наданні першої домедичної допомоги у НС»  медсестрою О.Філіпоненко.
Маючи    практичні знання з  надання першої долікарської допомоги дівчатка 10-11 класів проводили тренувальні заняття з учнями початкових класів.

Дякуємо учасникам та переможцям за активну участь у конкурсі!!!Здобувачі освіти взяли  участь у виставці стіннівок, малюнків,розмальовок,буклетів,інформаційних пам′яток,де були визначені переможці.

Учителі та вихователі дошкільного підрозділу  протягом дня провели відкриті уроки у цікавій та змістовній формі.  А також учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми, практично ознайомитися із засобами індивідуального захисту.
29  квітня 2021року  у закладі  відбувся День цивільного захисту

Розпочався День  цивільного захисту  із проведення загальношкільної лінійки.Група " Веселка" дошкільного підрозділу вирушаючи до садочку спостерігали природне явище- туман. До Тижня БЖ було проведено заняття з елементами гри на тему:"Стихійні лиха".На мить малеча стали репортерами,повторили правила поводження під час стихійного лиха, як блискавка,повінь, град. Заняття провела вихователь І. Єпанчінцева з юними рятівниками.

Здобувачі освіти 2 класу спільно з класним керівником К. Покотиленко відгадували загадки про стихійні лиха,

обговорювали , яку небезпеку вони становлять. Повторили правила поведінки під час грози та виконували інтерактивні завдання,щоб закріпити здобуті знання.Класний керівник 7 класу І. Гармаш провела з учнями бесіду "Землетрус. Правила поведінки та дії" і створили повчальний  плакат " Дії у надзвичайних ситуаціях".
Вихователь О. Шумило з групою провела заняття на тему: "Моя безпека вдома" з переглядом та обговоренням мультфільму і таким чином навчаючи дітей безпечним правилами поведінки вдома.
У групі " Веселка " дошкільного підрозділу до Тижня БЖ проведено бесіду "Небезпечний вогонь". Діти збагатили словниковий запас по темі пожежної безпеки; закріпили знання про небезпечні ситуації,причини виникнення пожежі і правила поведінки . Створили малюнок " Вогонь у лісі".Заняття провела вихователь Ю. Небелиця.

Класний керівник О. Поденежна ознайомила учнів 4 класу з правилами безпеки під час надзвичайних ситуацій природного характеру.З 26.04.2021-30.04.2021 року у Новопразькому НВО проходить Тиждень безпеки життєдіяльності та цивільного захисту на тему " Безпека дитини в небезпечних ситуаціях".

Завданням цього тижня є:

-поглибити знання здобувачів освіти з питань цивільного захисту й розуміння важливості збереження власного життя, вироблення в учнів умінь та навичок грамотно і чітко діяти в НС.

З метою виховання здорового покоління здобувачі освіти 4 класу з класним керівником О. Поденежною написали диктант "Що треба знати про грип",а учні 9 класу під керівництвом

Я. Угрімової написали диктант " Дивовижний апарат" та провели дискусію про небезпечність мобільного телефону на здоров*я людини.


Шановні батьки, учні дотримуйтесь правил поведінки під час весняних канікул та карантину !!!

У закладі проходив Тиждень протидії булінгу.Це дуже актуальна тема на яку повсякчас потрібно звертати особливу  увагу . Учням 3 класу   класний керівник Т. Плужнікова провела бесіду " Запобігання насильству серед дітей" з елементами тренінгу. Таким чином,вихованці  розвивали  толерантне  спілкування  відповідальної ,безпечної поведінки  та вміння  пошуку шляхів  виходу  зі складної ситуації. 
Кібербулінг   актуальна і новітня форма  агресії з використанням  інформаційно-комунікаційних  засобів: мобільних телефонів, електронної пошти, соціальних мереж тощо. Учні 11 класу ознайомились  з історією  та походження  терміну "кібербулінг",які найпоширеніші  типи кібербулінгу  та правила  -поради  подолання  кібербулінгу.


В рамках Тижня  протидії  булінгу  класний керівник  7 класу  І. Гармаш  провела з учнями тренінгове заняття " Стоп-Булінгу"З 25 по 29 січня  у новопразькому НВО проходив Тиждень  сприяння  здорового способу життя " Здоров*я дорожче за золото". Було проведено ряд цікавих та повчальних заходів.

7 клас писав твір- роздум " Чому людина має бути здоровою".Учні 6 класу  під керівництвом  класного керівника А. Гаркуші провели заняття " Правильна постава та її значення для школяра".11 клас створив інформаційний бюлетень "COYID -19".Учні 5 класу  спільно з вчителем математики розв*язували  задачі про здоров*я.
Конкурс малюнків ,розмальовок " Наші друзі -вітаміни".
Колаж " Скарбничка здоров*я" 2 клас
Учні та вчителі закладу взяли участь у Всеукраїнській акції " Тиждень права". Були проведені інформаційні  хвилинки,оформлені стенди,випущені стіннівки. Вчитель 
А. Гаркуша  провела з учнями 6 класу гру квест " Права дитини" та рольову гру 
" Моделювання судового процесу " зі старшокласниками.З нагоди Всесвітнього дня  боротьби зі СНІДом вчитель з основ здоров*я К. Покотиленко  провела   для старшокласників  захід "За майбутнє  без СНІДу". Учні декламували вірші, дивилися відеоматеріали  " Життя  на повну силу",презентації "Хронологія захворюваності на СНІД," Знамениті  люди,які  померли від СНІДу" та  створили інсценізацію про потрапляння вірусу в організм.

З 2-по 6 листопада стартує Тиждень пожежної безпеки "Іскру гаси до пожежі, вогонь не знає   межі!"        2020н.р. 
Проводиться  для того,щоб  діти знали,як поводитися в екстремальних ситуаціях,розрізняти поняття " безпека" і "небезпека". Учні 5 класу виготовили аплікацію на протипожежну тематику.

Відповідно до тематики Тижня   у навчальному закладі були проведені  ряд заходів: виставка малюнків ,плакатів: "Пожежу можна попередити",Лепбук "Пожежна безпека",конкурс  на кращу аплікацію, розмальовки ,диктанти, буклети  тощо. 
Протягом проведення тижня протипожежної безпеки
учні школи були активними учасниками усіх запланованих заходів.


В жовтні відзначався  Європейський день боротьби з торгівлею людьми,започаткований Європарламентом у 2007 році.  Щоб привернути увагу ,розповісти  про ризики,на які наражаються українці  було проведено виховну годину " Протидія торгілі людьми" з учнями 9 класу на чолі з класним керівником Ю. Александровою.

Тиждень  пожежної безпеки  "  Про вогонь  нам треба знати,з ним не можна жартувати".

 Вихованці Новопразького  НВО  цікаво та повчально  провели  Тиждень знань з  правил  безпеки. Учні   здійснили екскурсію до пожежної частини м. Олександрія. Малеча дитячого садка  та учні  
1 класу  вперше у своєму житті здійснили екскурсію до пожежної частини смт. Нова Прага та були в захваті від  червоних машин.
Виготовлення стінгазет та колажу учнями початкових та старших класів .


Виставка малюнків  на пожежну безпеку учнями 1-3 класів.


  
  
Перегляд документального фільму " Рятівники" з обговоренням.   

Виготовлення Лепбуку учнями 4 класу Вистава " Кицькин дім" учні  4 класу підготували   спільно з класним керівником Л. Данилович

 

Тиждень знань з безпеки діяльності  " Здоров*я дітей- здоров*я  нації"
Весела розминка " Рух і здоров*я


 Виготовлення стінгазет  та колажу 

Урок з основ здоров*я   " Молодь  за здоровий спосіб життя"                                                                                  
      До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом проведено урок  "Здоров*я дітей-здоров*я нації".Виготовлення Червоної стрічки 
 

Акція " Обираю життя +1" . Учні та вчителі ставили підписи на підтримку людей,які хворі на СНІД.

                                                                      


Тиждень дорожнього руху  2019 року.


Виготовлення дорожніх знаків учнями 3 класу.

 Подорож учнями 1 класу до країни Світлофорії.

Сюжетно-рольова гра "  Переведи малюка через дорогу".
Виховний захід учнів 4 класуТиждень БЖ в рамках ЦЗ. Об*єктове тренування. Спортивні змагання.

                                                                     
                                                                                 


              З 11-15 лютого  стартує Тиждень БЖ " Без здоров'я  немає щастя"
Виставка малюнків " Бути здоровим -це модно!"


Весела   розминка " Рух і здоров'я" з учнями 1 класу.Спортивні змагання "Спритні, кмітливі та грайливі"


Ще раз про шкідливість куріння!
До соціальних небезпек, які набули широкого поширення в суспільстві та несуть загрозу життю і здоров’ю людей, належить вплив на особистість через вживання психоактивних речовин (алкоголь, наркотики, куріння).

Мова статистики: Куріння – найбільш поширена звичка, яка руйнує здоров’я людини і впливає на її подальші успіхи.   Таким чином учні Новопразького НВО спільно з вчителем біології 

В. Пишною підготували для  вихованців школи цікавий та повчальний  виховний захід  «Як стають курцями» з елементами тренінгу, інсценізацій,рольових ігор.
Інсценізація  вірша  «Кроха син»

Марина Оганова сценка «Смерть через цигарку»
Рольова гра « Умій сказати, ні!»
Головна  мета  виховного заходу розвивати бажання не наживати погані звички,а якщо вони виникли,то позбутись.  І виховувати негативне відношення до нікотину, культуру поведінки, старанне і дбайливе ставлення до свого здоров’я потрібно з дитинства.

Немає коментарів:

Дописати коментар