-->

Цивільний захист

 

Протягом тижня з 8 квітня по 12 квітня  2024 року в закладі  проходить Тиждень   знань безпеки життєдіяльності  та цивільного захисту на тему:                                 « Дарма не бійся, але  стережися». Здобувачі освіти 6 класу долучилися до онлайн- вікторини з Цивільного Захисту та  закріпили  отримані  теоретичні знання  про небезпеки, їх причини, наслідки для людей і довкілля та практичні дії з особистої безпеки і захисту дітей під час надзвичайних ситуацій.

Адже навички поведінки в надзвичайних ситуаціях – запорука збереження життя.

Учні 4 класу в рамках Тижня БЖ складали алгоритм дій у надзвичайних ситуаціях.
Тиждень БЖ "Дарма не бійся, але стережися!" Тренінг для п'ятикласників з надання першої домедичної допомоги.
                                                           

Тиждень БЖ "Дарма не бійся, але стережися!" Здобувачі освіти 8 класу вчилися орієнтуватися на місцевості, складати топографічну карту, обирати безпечні місця у надзвичайних ситуаціях. Також розглянули вміст аптечки для надання першої домедичної допомоги, спробували здійснювати евакуацію постраждалого .

Конец формыДругокласники проходять   онлайн -гру " Якщо пожежа застала вас вдома".14 квітня 2023 року в Новопразькому ліцеї №2 відбувся показовий День цивільного захисту. Методичну допомогу у проведенні заходів об’єктового тренування надав майстер виробничого навчання навчально-методичного центру ЦЗ та безпеки життєдіяльності в м. Олександрія Юрченко Ю.В.

Під час об’єктового тренування з представниками навчальних закладів Новопразької селищної ради проведено інструктивно-методичне заняття. Учасники тренування у взаємодії з пожежно-рятувальним підрозділом Новопразької громади взяли участь у відпрацюванні практичних дій гасіння пожежі з використанням первинних засобів пожежогасіння. Відпрацьовано практичні дії з надання постраждалим домедичної допомоги при опіках, кровотечах, переломах.

Зі здобувачами освіти в закладі проведено виховні години за тематикою безпеки життєдіяльності та цивільного захисту в онлайн-режимі, перегляд навчальних відео та віртуального посібника «Дії населення у разі виникнення НС». З учнями початкових класів проведено конкурс малюнків, 5-7 класів - конкурс буклетів, 8-9 класів - конкурс відеороликів на тему «Дії населення та захист людини у НС». А з молоддю 10-11 класів організовані колективна творча справа та практичне заняття «Я на захисті України».Під час проведення Дня ЦЗ здобувачі освіти 4 класу дізналися про види надзвичайних ситуацій, правила поведінки при їх виникненні. Діти переглядали навчальні відео, виконували завдання вікторини та малювали малюнки.
Під час проведення Дня ЦЗ з учнями 3 класу проведено виховний захід про безпеку життєдіяльності та цивільного захисту. Діти ознайомилися з групами надзвичайних ситуацій та переглянули повчальне відео про вибухонебезпечні знахідки та дії при мінній загрозі.Серед учнів проведено конкурс на кращий малюнок з цивільного захисту.

Нагальною потребою сьогодення є вміння діяти в надзвичайних ситуаціях. Тому здобувачі освіти 8 класу 14 квітня (День цивільного захисту) взяли участь у виховній годині "Дії населення та захист людини у НС", переглянули відео: "Надзвичайні ситуації", "Мінна безпека" та "Пожежна безпека", виконали вправи "Мінна безпека", "Правила поведінки під час пожежі" і тести "Мінна безпека". Діти розгадали кросворд про надзвичайні ситуації та підготували відео "Дії населення та захист людини у НС".

Заклад Новопразького НВО в рамках охорони праці  з питань оперативної підготовки працівників та здобувачів освіти у надзвичайних ситуаціях  провели  ряд виховних заходів: класні керівники із своїми класами в режимі онлайн- виховні години щодо питань мінної небезпеки і вибухонебезпечних предметів. Переглянули короткі мультфільми, презентації, дії під час повітряної тривоги ,розібрали ситуативні задачі та провели тренінги,де навчилися знімати стрес за допомогою практичних вправ психологів. Обговорили,які з порад і методів можуть бути справді дієвими. 


Пропонуємо подивитися повчальний мультфільм, як правильно поводитися ,якщо знайшли небезпечні предмети та відеоролик " Правила поведінки населення під час назвичайних ситуацій".
Немає коментарів:

Дописати коментар