5-6 жовтня 2020 року вихованці та педагоги закладу долучилися до проведення III Всеукраїнського уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.
.post-body * { max-width: 100% !important; } .post-body { overflow-x: hidden !important; } -->